Zapraszamy dziewczęta i chłopców w wieku 15-18 lat na niezwykły obóz w Tatrach! 
Dlaczego niezwykły? 
Będzie to obóz, na którym wycieczki po przepięknych tatrzańskich szlakach połączymy z nauką wiedzy praktycznej w terenie. 
Nie zabraknie także codziennego wypoczynku w gorących źródłach (Termy Chochołowskie). 
Odwiedzimy znane jaskinie, pod okiem doświadczonego przewodnika TOPR. 
Głęboko wierzymy w Akademii, że połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną czyli „na szlaku”, będzie stanowiło wartość dodaną dla każdego uczestnika. 
Dodatkową wartością obozu jest jego bardzo kameralny charakter (tworzymy grupę 15 osobową). 
Nie jest wymagane żadne doświadczenie w chodzeniu po górach - wystarczy pozytywne nastawienie oraz chęć przeżycia niezwykłej przygody.
Warstwa merytoryczna i warsztatowa obozu powstała przy współpracy Akademii Samodzielności z Mirosławem Zielińskim – przewodnikiem górskim tatrzańskim, pilotem wycieczek, międzynarodowym przewodnikiem górskim UIMLA, instruktorem wspinaczki i technik linowych oraz kanioningu, ratownikiem TOPR. W programie przewidziano zajęcia teoretyczno-praktyczne z pierwszej pomocy oraz z zakresu bezpieczeństwa w górach. Takiego obozu jeszcze nie było! Zapowiada się bardzo intensywny i zarazem niezwykły czas. 
Termin: 17-22 lipca  
Cena: 1300 zł obejmuje: ubezpieczenie, noclegi, wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji, bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego, transport (bus) na miejscu, oraz bilety wejściowe do Term Chochołowskich. 
Cena nie obejmuje: biletów kolejowych na trasie: Warszawa – Zakopane – Warszawa oraz posiłków w schroniskach w trakcie realizowanych wycieczek. 
Rezerwacje / bliższe informacje - tel. 505602171 Tel: 505602171
(c)2021, Wszelkie Prawa Zastrzeżone
www.facebook.com/akademiasamodzielnosci
www.facebook.com/ksiega.samodzielnosci
tel: 505602171
free website
built with
kopage