easy site maker

Urodziny i imprezy firmowe

Urodziny dziecka, to dzień, na który czekamy cały rok. Nasi animatorzy sprawią, że będzie on niezapomniany dla Twojego dziecka. Nasze urodziny to niekonwencjonalna zabawa połączona z praktyczną nauką. 

Dodatkowo oferujemy firmom na terenie Warszawy organizację okolicznościowych imprez dla dzieci na terenie biura. Proponujemy ciekawą i urozmaiconą tematykę zajęć, na których dzieci z pewnością nie będą się nudzić.

Scenariusze imprez

Wybierz jeden z dostępnych scenariuszy lub zaproponuj własny.

Przebieg:
Zespół poszukiwaczy skarbu z mapą wędruje po wyznaczonych punktach, na których zdobywa wiedzę związaną z wędrowaniem oraz przetrwaniem w nieznanym terenie. Po drodze napotyka na różne przeszkody i rozwiązuje zagadki. Na miejscu odnalezienia skarbu mali podróżnicy rozpalają ognisko i pieką kiełbaski. Następuje wręczenie tortu oraz „Certyfikatów poszukiwaczy skarbów" dla wszystkich uczestników imprezy.

Miejsce i czas:
Marki k. Warszawy, 3 godziny (sobota lub niedziela)

Cena:
900 zł – w cenie: organizacja imprezy, soki, kiełbaski, chleb, „Certyfikat poszukiwacza skarbów” dla wszystkich uczestników

Dodatkowe opcje:
90 zł – tort

Przebieg:
Wersja 1 
Tworzymy zespół bojowy małych komandosów, który przechodzi „szkolenie" wzorowane na treningu jednostki specjalnej, dzięki któremu uczestnicty nabywają umiejętności niezbędnych do odbicia „zakładnika" z rąk ,,terrorystów" oraz przetransportowania go do wyznaczonego miejsca. Na najwyższym wzniesieniu w okolicy, dochodzi do akcji, w wyniku, której zakładnik zostaje uwolniony i odeskortowany do miejsca, gdzie stoi ,helikopter". Po drodze czekają na młodych komandosów „niespodzianki", z którymi muszą sobie poradzić na podstawie zdobytej wcześniej wiedzy. W miejscu docelowym uczestnicy rozpalają ognisko i pieką kiełbaski, po których następuje odśpiewanie Sto lat i wręczenie tortu.
Wersja 2 Zespół bojowy młodych komandosów przechodzi szkolenie strzeleckie, po czym uczy się podstaw czarnej taktyki. Na koniec "ściga" terrorystę w pomieszczeniach opuszczonej szkoły.

Miejsce i czas:
Marki k. Warszawy lub Fort Blizne Warszawa, 3 godziny (sobota lub niedziela)

Cena:
950 zł – w cenie: woda, soki, kiełbaski, chleb, tort; tarcze do strzelania; „Certyfikaty" dla wszystkich uczestników ukończenia specjalistycznego szkolenia wzorowanego na szkoleniach wojskowych jednostek specjalnych.
Do powyższej kwoty należy dodać 35 zł za wypożyczenie jednej sztuki karabinu ASG, amunicji oraz okularów / uczestnika urodzin.

Dodatkowe opcje:
90 zł – tort (15 uczestników)

Przebieg:
Grupa w trakcie trwania imprezy wędruje z mapą do wyznaczonych miejsc, w których zdobywa umiejętności młodego survivalowca: uczy się - jak rozpoznawać północ bez kompasu, jak rozpalić ognisko, jak stworzyć szałas, jak zdobyć wodę nie mając do niej dostępu, jak korzystać z mapy jak chronić się przed zimnem i wiele innych survivalowych umiejętności. Końcowym etapem imprezy jest ognisko, które młodzi survivalowcy rozpalają sami oraz w ramach „egzaminu" odpowiadają na pytania związane z wcześniej zdobytą wiedzą. Następuje pieczenie kiełbasek oraz wręczenie dyplomów Młodego Survivalowca. 

Miejsce i czas:
Marki k. Warszawy, 3 godziny (sobota lub niedziela)

Cena:
900 zł – w cenie: jedzenie - woda, soki, kiełbaski, chleb; Certyfikaty ukończenia specjalistycznego szkolenia z zakresu survivalu dla wszystkich uczestników.

Dodatkowe opcje:
90 zł – tort (15 uczestników) 


Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania dotyczące naszej działalności, skontaktuj się z nami. Z chęcią na nie odpowiemy.

Kontakt:
przemyslaw.jakobczyk@akademia-samodzielnosci.pl
(+48) 505 602 171