bootstrap website templates

Zielone Szkoły

Tematyka warsztatów prowadzonych na „Zielonej szkole” Akademii Samodzielności jest dopasowana do wymagań i oczekiwań dydaktycznych Wychowawcy oraz Dyrekcji Szkoły.  

Tematyka zajęć

• Psychologia

• Pierwsza Pomoc

• Bezpieczeństwo

• Survival 

• Samoobrona

Indywidualizujemy ofertę poprzez spotkanie z wychowawcą klasy i omówienie zaproponowanej tematyki warsztatów na dwa miesiące przed wyjazdem na „Zieloną szkołę”. Jeżeli zajdzie potrzeba i nauczyciel zgłosi takie zapotrzebowanie – dopasowujemy warsztaty do potrzeb pedagogicznych klasy (np. więcej zajęć na temat radzenia sobie z agresją kosztem zajęć na świeżym powietrzu lub odwrotnie).

Warsztaty Akademii Samodzielności w bardzo ciekawy i angażujący dzieci sposób uczą je samodzielności oraz budują w nich poczucie odpowiedzialności

W trakcie wyjazdów wykorzystujemy unikalną wiedzę instruktorską oraz wiele profesjonalnych i jednocześnie ciekawych narzędzi szkoleniowych (defibrylator AED, fantomy, zestaw do pomocy przy zakrztuszeniu, zestawy do pozoracji ran).

Realizujemy wyjazdy dwu-, trzy-, cztero- oraz pięciodniowe. 

Lokalizacje 

Zielone Szkoły organizujemy w trzech pięknie położonych oraz dobrze wyposażonych ośrodkach

Mobirise

Sielpia Wielka

(woj. świętokrzyskie, 130 km od Warszawy) – grupy minimum 50 osobowe

Mobirise

Bęsia

(woj. warmińsko mazurskie, 200 km od Warszawy) – grupy minimum 50 osobowe

Mobirise

Lipowy Przylądek

(woj. mazowieckie, 40 km od Warszawy) – grupy minimum 40 osobowe

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania dotyczące naszej działalności, skontaktuj się z nami. Z chęcią na nie odpowiemy.

Kontakt:
przemyslaw.jakobczyk@akademia-samodzielnosci.pl
(+48) 505 602 171